O nas

 

gosciu

Salus Expo najskuteczniejsze metody izolacyjne na rynku.

Ograniczenie kosztów zużycia energii czy wydatków na ocieplenie to tylko główne przyczyny, dla których przeciętny klient szuka jak najlepszych rozwiązań izolacyjnych. Aby jednak stać się tym najskuteczniejszym, nasza firma Salus Expo inwestuje tylko w najskuteczniejsze metody izolacyjne dostępne obecnie na rynku.

Doświadczenie w skutecznej izolacji potwierdzone certyfikatami

Poliuretany oraz polimoczniki to dwa główne składniki najskuteczniejszej izolacji i struktury dociepleniowej. Aby jednak efektywnie przetwarzać oba te tworzywa, należy posiadać nie tylko stosowne uprawnienia, ale mieć wiedzę ? certyfikowaną wiedzę, którą firma Salus Expo posiada.

Jesteśmy jedynymi posiadaczami w tej części Polski dokumentów potwierdzających nasze umiejętności w zakresie przetwarzania poliuretanów oraz polimoczników. Dokument certyfikowanego wykonawcy wydany został z ramienia samego Demilec USA. Te uprawnienia jak i zdobywane przez lata doświadczenie pozwalają nam stwierdzić, że jesteśmy jednym z liderów na rynku tworzenia i zakładania skutecznych i komfortowych izolacji oraz ociepleń.

Produkty izolacyjne i ociepleniowe najwyższej jakości

Na rynku izolacji i dociepleń można spotkać wiele różnych firm, które gwarantują jakość i skuteczność swoich prac. Jednak tylko my, firma Salus Expo daje dożywotnią gwarancję zarówno na swoje izolacje jak i ocieplenie, co stawia nas wśród najbardziej wiarygodnych firm na rynku izolacyjno-dociepleniowym. Oczywiście nasze produkty są parametrycznie zdecydowanie bardziej skuteczne i dużo lepsze jakościowo od wszystkich innych, które można spotkać wśród izolacji natryskowych czy piankowych.

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników połączone z technologią na miarę XXI wieku sprawia, że jesteśmy jedynym przedsiębiorstwem świadczącym usługi tego typu w województwie warmińsko-mazurskim. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że klient szuka sprawdzonego i rzetelnego partnera biznesowego. Taka właśnie jest nasza firma Salus Expo z Olsztyna.

Zakres prac Salus Expo w ramach izolacji i dociepleń

Nasze usługi są ściśle związane są ze wszystkimi zagadnieniami w temacie izolacji i ociepleń. Obecnie trudnimy się między innymi:

 • ocieplaniem ścian ? posiadamy najskuteczniejsze rozwiązania izolacyjne i natryskowe. Skutecznie i w pełni komfortowo ocieplimy każdą ścianę w Państwa domu lub budynku,
 • izolacją fundamentów ? fundamenty izolujemy zarówno natryskowo jak i piankowo. Są to nie tylko izolacje skuteczne, ale i absolutnie komfortowe,
 • ocieplaniem poddasza i dachu ? w tej materii skutecznie i komfortowo izolujemy dachy różnych kształtów i wymiarów. Ocieplenie czy izolowanie poddasza opieramy o najnowocześniejsze rozwiązania z zachowaniem oszczędności energii i ciepła,
 • izolacja akustyczna ? tutaj izolujemy i wygłuszamy ściany pomieszczeń. Nasze izolacje akustyczne należą do najskuteczniejszych i najbardziej komfortowych na rynku.

Nasza firma poza skuteczną i komfortową izolacją oraz ociepleniem gwarantuje, jakość i sprawność wykonania powierzonego nam zlecenia. Wykorzystujemy izolacje natryskowe i piankowe. Zawsze szukamy dla naszych klientów takich rozwiązań, które są nie tylko najskuteczniejsze, ale i najbardziej opłacalne.

1

Dlaczego Demilec?

Demilec stanowi praktyczne przedsiębiorstwo wiodące w zakresie produkcji energooszczędnych systemów izolacyjnych. Produkty izolujące i ociepleniowe Demilec są sprzedawane we wszystkich krajach świata.

Dbałość o klienta w firmie Demilec polega na między innymi:

 • bezterminowej gwarancji produktów izolacyjnych i dociepleniowych,
 • szeroki wachlarz doboru podwykonawców,
 • stwarzaniu pakietów ochronnych dla wszystkich produktów izolujących i dociepleniowych,

Każdy z materiałów objęty jest szerokim wachlarzem kontroli co sprawiło, że niemal do zera zniknęła ilość składanych reklamacji.

Produkty firmy Demilec USA znane na całym świecie

Demilec USA to dostawca materiałów izolacyjnych i dociepleniowych znany na całym świecie. Produkty firmy Demilec USA zostały pozytywnie ocenione m.in. przez: US Green Building Council, NAHB Research Center (Centrum Badawcze Narodowego Stowarzyszenia Budowniczych Domów) oraz GREENGUARD dla Dzieci i Szkół. Oznacza to, że również Państwo mogą być pewni, że oferowane przez nasz usługi z zakresu montażu izolacji i ocieplenia są najwyższej jakości.

Najwyższej jakość technologie używane przy tworzeniu izolacji i dociepleń

Szczelność materiału izolacyjnego zależna jest od poziomu używanej do produkcji technologii. Produkty Demilec wytwarzane są z tworzyw i materiałów, których technologie są w dużej większości opatentowane.

Dzięki tego typu technologiom izolacyjnym materiały Demilec mogą osiągnąć przede wszystkim:

 • wyższy poziom energooszczędności, dzięki wyjątkowej szczelności materiału,
 • wyższą cyrkulację naturalną powietrza w izolowanych i docieplanych materiałami miejscach,
 • wyższą wydajność dociepleniową,
 • większe wygłuszenie ścian budynków izolowanych.

Z miesiąca na miesiąc wprowadzamy coraz to nowsze innowacje, tak by mieć poczucie dobrze spełnionego obowiązku względem Klienta. Wiemy, że każdy z Państwa liczy na fachowo wykonane ocieplenie bądź izolacje, która posłuży mu przez długie lata. Rozumiemy potrzeby, jakie kreuje dzisiejszy rynek i staramy się jemu zaradzić.