Izolacja poddasza Olsztyn

Izolacja jak i ocieplanie poddasza, powinno być zależne od jego kształtu i struktury. Jedno, co nie pozostawia wątpliwości to efektywność samego ocieplania i izolacji. Materiały muszą być tak dobrane, aby zapewniały zdrowe i komfortowe rozwiązania izolacyjne oraz dawały poczucie energooszczędności.

Tradycyjne metody izolacji i ocieplania poddasza

Najpowszechniejszą metodą izolacyjną stosowaną obecnie wśród nowo budowanych domów, jest kładzenie pianki izolacyjnej. Można też spotkać ocieplanie poddaszy poddawane metodą związaną z kładzeniem wełny, celulozy czy styropianu, jednak niejednokrotnie są to rozwiązania droższe i dające znikomy przyrost ocieplenia i izolacji.

Oczywiście te wyjścia nie są złe, ale na pewno nie dają pełnego efektu izolacyjnego i docieplającego poddasze. Aby zapewnić sobie najlepsze i najpewniejsze efekty izolacyjne i ocieplające poddasze, trzeba do tego użyć tylko najlepszych materiałów. A takich bez wątpienia używa firma Salus Expo.

Nasze rozwiązania grzewcze, izolacyjne i dociepleniowe znalazły uznanie wśród wielu inwestorów prywatnych jak i publicznych. Nasze systemy ocieplające poddasza, są powszechnie stosowane zarówno wśród osób prywatnych jak i właścicieli firmy czy instytucji publicznych. Nasze usługi z zakresu izolacji i dociepleń poddaszy kierujemy do wszystkich tych z Państwa, którym zależy na wdrażaniu w swoich domach najlepszych rozwiązań na rynku. Gwarantujemy jakość i terminowość naszych usług z zakresu ocieplania i izolacji poddaszy.

Wyjątkowe pianki izolacyjne i powłoki ociepleniowe do Państwa poddaszy

Posiadając bogate doświadczenie i znając dogłębnie rynek dociepleń i izolacji, wykorzystujemy jedynie materiały od najbardziej znanych dostawców i najlepszych producentów tego typu struktur.

Mając na uwadze powyższe zagadnienia oferujemy Państwu wszystkie rodzaje pian i powłok z najwyższej półki, w tym jeden z najbardziej renomowanych na świecie zamknięto-komórkowych produktów Heatlok Soy 200.

Materiał izolacyjny do Państwa poddaszy od tego producenta, to gwarancja wyjątkowości całego systemu dociepleniowego Państwa poddasza.

Otwarto-komórkowa piana izolacyjna z serii Sealection®

Pianka izolacyjna z serii Sealection® to najskuteczniejszy materiał w izolowaniu i docieplaniu poddaszy domów jednorodzinnych i obiektów handlowo-przemysłowych. Ten materiał nie tylko skutecznie izoluje i dociepla poddasze, ale chroni je – przede wszystkim przed działaniami czynników atmosferycznych. Tego typu rozwiązanie daje efekty między innymi w postaci:

  • obniżenia kosztów ogrzewania zimą. Pianka izolacyjno-grzewcza doskonale utrzymuje ciepło w pomieszczeniach,
  • chłodzi w okresach letnich. Poddasze nie nagrzewa się, przez co nie ma efektu ‘rondla’, czyli odśrodkowego nagrzewania domu, mieszkania lub lokalu użytkowego,
  • pełnej szczelności. Pianka jest na tyle szczelna, że żaden płyn, czy inny czynnik, nie jest w stanie przesiąknąć przez tego typu izolację,
  • odciąża instalację grzewczą. Dzięki piance izolacyjnej koszty ogrzewania domu zmniejszyć się mogą nawet o 50%,
  • lepsza cyrkulacja powietrza na poddaszu.

Izolacje i docieplenia poddaszy, wykonuje się z lekkich i przyjaznych środowisku materiałów. Absolutnie nie wpływają one na konstrukcję czy charakter poddaszy.

Sealection 500®, Sealection Agribalance® lub Demilec APX®.

Nasze doświadczenia uczą nas, że najlepszymi systemami do tego typu konstrukcji są specjalnie do tego zaprojektowane i stworzone technologie w postaci paroprzepuszczalnych, otwarto-komórkowych pian typu Sealection 500®, Sealection Agribalance® lub Demilec APX®.

Tego typu materiały świetnie się sprawdzą:

  • przy izolowaniu dachów z konstrukcją drewnianą, metalową czy betonową,
  • podczas kontroli termoizolacji poddasza,
  • przy odprowadzaniu wilgoci z izolowanego tymi materiałami poddasza,
  • odciążają instalacje grzewcze, zaoszczędzając pieniądze związane z wydatkowaniem kosztów grzewczych.