Izolacja poddasza Olsztyn

Izolacja jak i ocieplanie poddasza, powinno być zależne od jego kształtu i struktury. Jedno, co nie pozostawia wątpliwości to efektywność samego ocieplania i izolacji. Materiały muszą być tak dobrane, aby zapewniały zdrowe i komfortowe rozwiązania izolacyjne oraz dawały poczucie energooszczędności.

Tradycyjne metody izolacji i ocieplania poddasza

Najpowszechniejszą metodą izolacyjną stosowaną obecnie wśród nowo budowanych domów, jest kładzenie pianki izolacyjnej. Można też spotkać ocieplanie poddaszy poddawane metodą związaną z kładzeniem wełny, celulozy czy styropianu, jednak niejednokrotnie są to rozwiązania droższe i dające znikomy przyrost ocieplenia i izolacji.

Oczywiście te wyjścia nie są złe, ale na pewno nie dają pełnego efektu izolacyjnego i docieplającego poddasze. Aby zapewnić sobie najlepsze i najpewniejsze efekty izolacyjne i ocieplające poddasze, trzeba do tego użyć tylko najlepszych materiałów. A takich bez wątpienia używa firma Salus Expo.

Nasze rozwiązania grzewcze, izolacyjne i dociepleniowe znalazły uznanie wśród wielu inwestorów prywatnych jak i publicznych. Nasze systemy ocieplające poddasza, są powszechnie stosowane zarówno wśród osób prywatnych jak i właścicieli firmy czy instytucji publicznych. Nasze usługi z zakresu izolacji i dociepleń poddaszy kierujemy do wszystkich tych z Państwa, którym zależy na wdrażaniu w swoich domach najlepszych rozwiązań na rynku. Gwarantujemy jakość i terminowość naszych usług z zakresu ocieplania i izolacji poddaszy.

Wyjątkowe pianki izolacyjne i powłoki ociepleniowe do Państwa poddaszy

Posiadając bogate doświadczenie i znając dogłębnie rynek dociepleń i izolacji, wykorzystujemy jedynie materiały od najbardziej znanych dostawców i najlepszych producentów tego typu struktur.

Mając na uwadze powyższe zagadnienia oferujemy Państwu wszystkie rodzaje pian i powłok z najwyższej półki, w tym jeden z najbardziej renomowanych na świecie zamknięto-komórkowych produktów Heatlok Soy 200.

Materiał izolacyjny do Państwa poddaszy od tego producenta, to gwarancja wyjątkowości całego systemu dociepleniowego Państwa poddasza.

Otwarto-komórkowa piana izolacyjna z serii Sealection?

Pianka izolacyjna z serii Sealection? to najskuteczniejszy materiał w izolowaniu i docieplaniu poddaszy domów jednorodzinnych i obiektów handlowo-przemysłowych. Ten materiał nie tylko skutecznie izoluje i dociepla poddasze, ale chroni je ? przede wszystkim przed działaniami czynników atmosferycznych. Tego typu rozwiązanie daje efekty między innymi w postaci:

  • obniżenia kosztów ogrzewania zimą. Pianka izolacyjno-grzewcza doskonale utrzymuje ciepło w pomieszczeniach,
  • chłodzi w okresach letnich. Poddasze nie nagrzewa się, przez co nie ma efektu ?rondla?, czyli odśrodkowego nagrzewania domu, mieszkania lub lokalu użytkowego,
  • pełnej szczelności. Pianka jest na tyle szczelna, że żaden płyn, czy inny czynnik, nie jest w stanie przesiąknąć przez tego typu izolację,
  • odciąża instalację grzewczą. Dzięki piance izolacyjnej koszty ogrzewania domu zmniejszyć się mogą nawet o 50%,
  • lepsza cyrkulacja powietrza na poddaszu.

Izolacje i docieplenia poddaszy, wykonuje się z lekkich i przyjaznych środowisku materiałów. Absolutnie nie wpływają one na konstrukcję czy charakter poddaszy.

Sealection 500?, Sealection Agribalance? lub Demilec APX?.

Nasze doświadczenia uczą nas, że najlepszymi systemami do tego typu konstrukcji są specjalnie do tego zaprojektowane i stworzone technologie w postaci paroprzepuszczalnych, otwarto-komórkowych pian typu Sealection 500?, Sealection Agribalance? lub Demilec APX?.

Tego typu materiały świetnie się sprawdzą:

  • przy izolowaniu dachów z konstrukcją drewnianą, metalową czy betonową,
  • podczas kontroli termoizolacji poddasza,
  • przy odprowadzaniu wilgoci z izolowanego tymi materiałami poddasza,
  • odciążają instalacje grzewcze, zaoszczędzając pieniądze związane z wydatkowaniem kosztów grzewczych.