Izolacja natryskowa Wejherowo

Wejherowo przez wiele instytucji czy podmiotów uznawane jest za stolicę polskich Kaszub. To właśnie w tym mieście nasza firma Salus Expo od lat realizuje znaczną część swoich głównych projektów, które nastawione są na montaż izolacji i dociepleń w różnego rodzaju budynkach mieszkalnych i gospodarczych.

Materiały do produkcji izolacji i dociepleń pozyskujemy od najlepszego amerykańskiego dostawcy

Nasza firma Salus Expo swoje inwestycje na terenie Wejherowa realizuje z wykorzystaniem materiałów, które przetwarzane i produkowane są w Stanach Zjednoczonych. Naszym głównym dostawcą jest firma Demilac USA.

Demilec USA to dostawca materiałów izolacyjnych i dociepleniowych znany na całym świecie. Produkty firmy Demilec USA zostały pozytywnie ocenione m.in. przez: US Green Building Council, NAHB Research Center (Centrum Badawcze Narodowego Stowarzyszenia Budowniczych Domów) oraz GREENGUARD dla Dzieci i Szkół. Tym samym jesteśmy jedynymi posiadaczami w tej części Polski dokumentów potwierdzających nasze umiejętności w zakresie przetwarzania poliuretanów oraz polimoczników. Oczywiście stosowne dokumenty wydane zostały za pośrednictwem Demilac USA.

Zakres naszych prac związanych z montażem izolacji i dociepleń

Prace izolacyjne i dociepleniowe realizuje we wszystkich możliwych obiektach budowlanych. Specjalizujemy się w docieplaniu:

  • budynków mieszkalnych ? izolujemy i docieplamy każde jego części,
  • budynków gospodarczych ? stosujemy izolacje natryskowe i piankowe na ściany, dachy, poddasza czy fundamenty,
  • hal przemysłowych ? na terenie Wejherowa braliśmy udział w docieplaniu i izolacji różnego rodzaju obiektów przemysłowych i wielkopowierzchniowych,
Nasze prace wykonujemy zarówno na budynkach już istniejących (nawet starszego typu) jak i na nowych, świeżo oddanych konstrukcjach. Poza samym docieplaniem i izolacją, wykonujemy prace zabezpieczające i wygłuszające dachy, ściany czy całe pomieszczenia.

Skuteczność naszych prac potwierdzana przez wszystkie grupy inwestycyjne z Wejherowa

Nasze prace związane z montażem izolacji i dociepleń wykonujemy zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla przedstawicieli firm czy instytucji. Mamy bardzo bogate doświadczenie, z którego skorzystali zarówno mieszkańcy Wejherowa jak i innych miejscowości Kaszub i Pomorza.

Nasze umiejętności są potwierdzone przez liczne certyfikaty. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia, które zezwalają im na wykonywanie wszelkich prac związanych z instalacją dociepleń i izolacji. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Wejherowa i okolic do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Zapewniamy pełen profesjonalizm i pełne zadowolenie z wykonanych przez naszą firmę Salus Expo prac.