Izolacja natryskowa Toruń

Toruń to jedno z tych miast w Polsce, gdzie unikatowa architektura zachowała się do dziś dnia. Jednak wiele budynków wymaga odpowiednich remontów. To wszystko sprawia, że zastosowanie skutecznej izolacji i dociepleń, jest nie tylko wskazane, ale wręcz konieczne. Aby jednak zastosować je rozsądnie i z wykorzystaniem pełnych jej możliwości, najlepiej skorzystać z oferty najlepszej firmy. A taką jest Salus Expo.

Technologia jutra połączona z fachowym wykonaniem usług izolacyjnych i dociepleniowych

Nasza firma Salus Expo zrealizowała już w samym tylko Toruniu kilkadziesiąt dużych inwestycji dociepleniowych i izolacyjnych. Wystarczy wspomnieć, że braliśmy udział w izolowaniu i docieplaniu kilku kluczowych budynków w zabytkowym ? ścisłym centrum Torunia.

Nasze usługi mają też ogromne wzięcie wśród klientów indywidualnych. Obecnie współtworzymy realizację dociepleń i izolacji także przy budowie osiedli mieszkaniowych, głównie dotyczących budowy domów jednorodzinnych.

Nasza prace to między innymi:

  • docieplanie fundamentów ? mamy bardzo dużo zleceń od klientów, którzy właśnie rozpoczynają budowę domów lub budynków na terenie Torunia,
  • docieplanie i izolacja ścian ? tego typu zadania realizujemy w oparciu o budynki już istniejące jak i o te, które dopiero powstają,
  • ocieplanie poddaszy ? w samym Toruniu zrealizowaliśmy już kilkanaście inwestycji związanych z ocieplaniem i izolacją poddaszy, dzięki Państwu liczymy na kolejne,
  • izolacja akustyczna ? w tym wygłuszanie ścian. Tutaj mamy bardzo szerokie doświadczenie, zdobyte dzięki współpracy z licznymi firmami lub instytucjami.
Wszystkie te projekty realizujemy w oparciu o użycie najnowocześniejszych materiałów izolujących i ocieplających firmy Demilec USA. Dzięki nim staliśmy się nieformalnym liderem na rynku docieplania i izolacji budynków.

Wykonujemy najbardziej złożone projekty izolacyjne i dociepleniowe

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników połączone z technologią na miarę XXI wieku sprawia, że jesteśmy jedynym przedsiębiorstwem świadczącym usługi tego typu w Toruniu i innych miastach. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że klient szuka sprawdzonego i rzetelnego partnera biznesowego. Nasze projekty i pracy wykonane były na najróżniejszych budynkach, budowlach, obiektach czy domach.

Realizujemy najbardziej złożone i zróżnicowane projekty. Serdecznie zachęcamy inwestorów z Torunia i okolic do skorzystania z naszych umiejętności, wiedzy i bardzo bogatego doświadczenia. Gwarantujemy pełnię satysfakcji z wykonanych zleceń.