Tel. 512 822 432

Izolacja natryskowa Szczytno

Aby skutecznie ograniczać koszty związane ze zużyciem energii czy ocieplaniem, warto zainwestować w skuteczną a zarazem wysoce wydajną izolację dociepleniową. I właśnie, dlatego, nasza firma Salus Expo, stworzyła wyjątkową ofertę dla mieszkańców Szczytna i okolic na najlepsze produkty dociepleniowe i izolacyjne od naszego stałego dostawcy Demilac USA.

Skuteczna marka izolacji i dociepleń ? Demilac USA

Nasze usługi izolacyjne i dociepleniowe opieramy jedynie na wykorzystywaniu najlepszych obecnie materiałów. Naszym stałym dostawcą i głównym partnerem biznesowym jest firma Demilac USA.

Demilec USA to dostawca materiałów izolacyjnych i dociepleniowych znany na całym świecie. Produkty firmy Demilec USA zostały pozytywnie ocenione m.in. przez: US Green Building Council, NAHB Research Center (Centrum Badawcze Narodowego Stowarzyszenia Budowniczych Domów) oraz GREENGUARD dla Dzieci i Szkół.

Nasze prace z zakresu izolacji i dociepleń

Szczytno to miejsce gdzie od lat służymy naszym klientom we wszelkich dziedzinach związanych z zakładaniem systemów izolacyjnych i dociepleniowych. Dlatego właśnie opracowaliśmy metody, dzięki którym skutecznie wykorzystujemy potencjał materiału, jaki dostarcza nam Demilec USA.

Nasze prace związane są przede wszystkim z:

 • ocieplaniem ścian ? wykonujemy izolację ociepleniową zarówno na ścianach nowych jak i już istniejących budynków. Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody izolacji natryskowej i piankowej,
 • docieplaniem fundamentów ? podobnie jak przy ścianach, fundamenty izolujemy piankowo lub natryskowo. Nasze metody wykorzystujemy przede wszystkim na nowo powstałych budynkach mieszkalnych, gospodarczych czy rolnych na terenie Szczytna,
 • izolacja akustyczna ? najwięcej zleceń w tej dziedzinie mieliśmy od osób prowadzących działalność gospodarczą. W samym tylko Szczytnie wykonaliśmy kilkanaście zleceń związanych z izolowaniem akustycznym ścian, poddaszy czy wygłuszaniem pomieszczeń,
 • ocieplanie poddaszy i dachów ? wykonujemy ocieplanie ściśle połączone z wygłuszaniem. Nasze doświadczenie to przede wszystkim docieplanie nowopowstałych dachów głównie na budynkach mieszkalnych w Szczytnie.
Każdą z naszych prac poprzedzamy sporządzeniem dokładnego kosztorysu opartego o dokładne wyliczenia. Sporządzamy także szacunkową symulację zwrotu całej inwestycji przy uwzględnieniu wszelkich nakładów związanych z założeniem instalacji dociepleniowej i izolacyjnej.

Najskuteczniejsze izolacje i docieplenia tylko z Salus Expo

Salus Expo daje dożywotnią gwarancję zarówno na swoje izolacje jak i ocieplania budynków, co stawia nas wśród najbardziej wiarygodnych firm na rynku izolacyjno-dociepleniowym. Oczywiście nasze produkty są parametrycznie bardziej skuteczne i dużo lepsze jakościowo od wszystkich innych, które można spotkać wśród izolacji natryskowych czy piankowych.

Mieszkańcy Szczytna już teraz bazują na naszym wieloletnim doświadczeniu i wykorzystują je przy swoich inwestycjach. Salus Expo, jako znana i uznana marka, gwarantuje skuteczny i wydajny montaż systemów izolacyjnych i dociepleniowych, który będzie gwarantem doskonałej inwestycji.

  Szacunkowy koszt izolacji

  0.00 zł
  W celu wykonania dokładnej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub przez formularz.

  Kontakt

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  © 2021 Salus Expo
  Realizacja: virtualmedia
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję