Izolacja natryskowa Suwałki

Suwałki uchodzą za stolicę ?polskiego zimna?. Dość specyficzny klimat sprawia, że lokalni przedsiębiorcy i osoby prywatne chętnie inwestują w nowoczesne systemy dociepleniowe i izolacyjne. Firma Salus Expo, właśnie tego typu izolacje i docieplanie wszystkim z Państwa gwarantuje.

Materiały najwyższej jakości jedynie od najlepszych dostawców

Naszym stałym dostawcą wszelkich materiałów i produktów służących do wytwarza izolacji i dociepleń jest firma Demilac USA. Dzięki materiałom od naszego amerykańskiego partnera, jesteśmy w stanie wykonywać prace na niemal wszystkich płaszczyznach związanych z docieplaniem i izolacją budynków.

Demilec USA to dostawca materiałów izolacyjnych i dociepleniowych znany na całym świecie. Produkty firmy Demilec USA zostały pozytywnie ocenione m.in. przez: US Green Building Council, NAHB Research Center (Centrum Badawcze Narodowego Stowarzyszenia Budowniczych Domów) oraz GREENGUARD dla Dzieci i Szkół.

Zakres i możliwości prac naszej firmy Salus Expo

Nasze umiejętności z zakresu przetwarzania poliuretanów oraz polimoczników pozwalają nam wykonywać szereg zróżnicowanych prac związanych z izolacją i docieplaniem.

Wśród nich należy wymienić:

  • wykonywanie prac związanych z izolacją akustyczną. Pracujemy głównie nad izolacją akustyczną ścian, ale i wygłuszamy całe pomieszczenia czy konkretne części budynku. Nasze izolacje akustyczne należą do najskuteczniejszych na świecie,
  • ocieplanie poddaszy, dachów, zadaszeń. Wykonujemy szereg prac zabezpieczających dach przed działaniami czynników zewnętrznych, w tym czynników atmosferycznych. Nasze izolacje i docieplenia dachowe pozwalają wydajnie zmniejszyć koszty związane z utrata energii,
  • izolację fundamentów ? zabezpieczamy fundamenty przed działaniami wilgoci, korozją i co najważniejsze dla mieszkańców Suwałk ? przed działaniem na fundament niskich temperatur,
  • ocieplanie ścian ? należy do naszych głównych zadań, które w ramach naszych prac stale wykonujemy. Zakładamy izolacje i ocieplania zarówno piankowe jak i natryskowe dobrane do specyfiki i charakteru konkretnego budynku.
Wszelkie prace izolacyjne i dociepleniowe wykonujemy z użyciem najlepszych materiałów od naszego stałego dostawcy: amerykańskiej firmy Demilac.

Obsługujemy każdego klienta w zakresie izolacji i dociepleń

Nasze produkty są parametrycznie zdecydowanie bardziej skuteczne i dużo lepsze jakościowo od wszystkich innych, które można spotkać wśród izolacji natryskowych czy piankowych. Oczywiście to wszystko gwarantuje nam nasz stały partner i główny dostawca firma Demilac USA.

Nasza firma Salus Expo stale inwestuje w najnowsze technologie i najwyższej jakości materiały. Mamy bardzo bogate doświadczanie, które służy nam zarówno podczas obsługiwania indywidualnych, często prywatnych zleceń, jak i dużych przetargów, które na terenie Suwałk wielokrotnie wygrywaliśmy.

Na nasze usługi bardzo często decydują się grupy przemysłowców, właścicieli firm, czy przedsiębiorców rolnych. Każda z tych grup korzystała z naszych usług w dziedzinie montażu izolacji i dociepleń. Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą Salus Expo.