Izolacja natryskowa Sopot

Sopot jest miastem wielu inwestycji, głównie budowalnych. Jak wiadomo, aby budynek służył przez lata, warto zainwestować w materiały, z których jest wykonywany. Nasza firma Salus Expo realizuje z powodzeniem na terenie Sopotu wiele inwestycji związanych z dociepleniem i izolacją różnego rodzaju budynków.

Dlaczego docieplenia i izolacje od Salus Expo?

Nasi Sopoccy klienci wykorzystują nasze systemy izolacyjne i dociepleniowe na bardzo wielu, różnorakich płaszczyznach. A wszystko to za sprawą naszego dostawcy: Demilac USA.

Jesteśmy jedynymi posiadaczami w tej części Polski dokumentów potwierdzających nasze umiejętności w zakresie przetwarzania poliuretanów oraz polimoczników. Dokument certyfikowanego wykonawcy wydany został z ramienia wspomnianego Demilec USA.

Dzięki tego typu certyfikacji jesteśmy jednym w Sopocie przedstawicielem, które realizuje zlecenia z użyciem tego typu materiałów.

Zakres prac, które realizujemy w ramach projektów dociepleniowych i izolacyjnych

Nasze zlecenia wykonujemy na terenie Sopotu i jej okolic. Dzięki naszym umiejętnościom i doświadczeniu będą wstanie Państwo:

  • skutecznie zaizolować fundamenty. Zabezpieczamy je przede wszystkim przed wilgocią jak i przed działaniem innych czynników atmosferycznych,
  • wygłuszyć ściany ? stosujemy w przypadku ścian zarówno izolacje akustyczną (doskonałą przy wygłuszaniu ścian) jak i izolację ocieplającą. Nasze systemy wygłuszania i ocieplania ścian z powodzeniem stosujemy zarówno przy inwestycjach prywatnych jak i podczas realizacji zleceń publicznych,
  • ocieplać poddasza i dachy ? nasze projekty skierowane są głównie ku szukaniu rozwiązań dotyczących oszczędności ciepła i energii. Sopockie poddasza nie jednego domu, w których zastosowane były nasze rozwiązania, odczuły oszczędności na energii rzędu nawet 50%.
Nasze rozwiązania są bardzo wysoko oceniane, a co za tym idzie, coraz szerzej stosowane w różnego rodzaju budownictwie. Nasze technologie można stosować zarówno przy nowych jak i już istniejących inwestycjach. Nasi pracownicy podejmą się realizacji każdego rodzaju zlecenia na terenie Sopotu i jej okolic.

Naszą ofertę izolacyjną i dociepleniową kierujemy absolutnie do każdego

Skuteczność naszych inwestycji potwierdzają już zrealizowane zlecenia, które przeprowadziliśmy na terenie Sopotu. Współpracujemy głównie z klientami indywidualnymi, ale mamy też szerokie doświadczenie przy realizacji zleceń od firm, instytucji publicznych czy dużych przedsiębiorstw.
Dzięki naszym pracom, możliwe jest zwiększenie między innymi:

  • energooszczędności budynku ? dotyczy to 100% wszystkich inwestycji, które już zrealizowaliśmy na terenie Sopotu,
  • wyższą wydajność dociepleniową,
  • zwiększone wygłuszanie ścian,
  • wyższą cyrkulacje powietrza.
Oczywiście poziom naszych prac jak i możliwości wykorzystywanych przez nas materiałów, jest zależny od skali inwestycji, którą Państwo nam zlecą. Jednak w wypadku dociepleń i izolacji warto pamiętać, że tutaj oszczędności jak i wydajność materiału będzie widoczna niemal od razu.

Dzięki temu zaufało nam wiele przedsiębiorców i osób prywatnych z Sopotu i okolic. Warto, aby Ci z Państwa, którzy szukają oszczędności na wzór właśnie ich, skorzystali z naszej bogatej i bardzo zróżnicowanej oferty.