Izolacja natryskowa Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański to miasto, gdzie przez kilka ostatnich lat nasza firma Salus Expo stale realizuje różnego rodzaju przedsięwzięcia i inwestycja związane z instalacją i montażem systemów dociepleniowych i izolacyjnych. Nasze prace stale zyskują na popularności i są coraz częściej stosowane wśród inwestorów w tym mieście.

Dlaczego izolacje i docieplenia od Salus Expo?

Salus Expo posiada bardzo bogate doświadczenie, jako firma instalująca systemy dociepleniowe i izolacyjne. Jesteśmy jedyną firmą w kraju, która ma certyfikaty uprawniające do przetwarzania poliuretanów oraz polimoczników. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie wykonywać takie prace jak:

  • izolacja fundamentów ? prace, które wykonujemy na fundamentach nie tylko zabezpieczają je przed działaniem czynników zewnętrznych, ale także chronią je przed korozją czy działaniem niskich temperatur,
  • ocieplanie ścian ? wykonujemy ocieplania piankowe i natryskowe. Jesteśmy w stanie skutecznie ocieplać ściany w budynkach mieszkalnych jak i przemysłowych czy gospodarczych,
  • izolacja akustyczna ? inaczej wygłuszanie ścian. Tego typu prace wykonujemy głównie w budynkach z przeznaczeniem na biura, pokoje hotelowe czy inne miejsca pracy,
  • ocieplanie dachów ? nasze systemy izolacyjne i dociepleniowe równie skutecznie działają na dachy, poddasza jak i zwykłe zadaszenia. W samym tylko Pruszczu Gdańskim zrealizowaliśmy kilkanaście projektów dociepleniowych dla poddaszy i dachów.
Wszystkie nasze prace związane z docieplaniem jak i izolacją poszczególnych części budynków wykonujemy przy użyciu najlepszych materiałów od naszego stałego dostawcy ? Demilec USA.

Demilec USA ? najlepsze produkty izolacyjne i dociepleniowe

Demilec USA to dostawca materiałów izolacyjnych i dociepleniowych znany na całym świecie. Produkty firmy Demilec USA zostały pozytywnie ocenione m.in. przez: US Green Building Council, NAHB Research Center (Centrum Badawcze Narodowego Stowarzyszenia Budowniczych Domów) oraz GREENGUARD dla Dzieci i Szkół.

Jako przedsiębiorstwo, które w swoim złożeniu stawia sobie za wzór tylko najlepszych, nasza współpraca z Demilec USA jest stała i niezwykle owocna. Produkty od naszego dostawcy mają 100%, dożywotnią gwarancję. To wszystko sprawia, że w krótkim czasie nasza firma Salus Expo stała się renomowanym przedsiębiorstwem na rynku montażu systemów izolacji i dociepleń.

Zapraszamy mieszkańców Pruszcza Gdańskiego do korzystania z naszych systemów izolacyjnych i dociepleniowych

W Pruszczu Gdańskim od lat posiadamy swoją stałą grupę klientów. Realizujemy zlecenia zarówno od klientów indywidualnych, jak i od dużych firm czy przedsiębiorstw. Każde zamówienie realizujemy niezwykle sprawnie przy użyciu najlepszych materiałów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się ze szczegółową ofertą montażu systemów izolacyjnych i dociepleniowych, które proponuje dla Państwa nasza firma Salus Expo. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej bogatej i zróżnicowanej ofercie, każdy z mieszkańców i przedsiębiorców Pruszcza Gdańskiego znajdzie w niej coś dla siebie.