Izolacja natryskowa Ostrołęka

Ostrołęka to miasto położone na granicy województwa mazowieckiego i podlaskiego. Właśnie w Ostrołęce w ostatnich latach, nasza firma Salus Expo miała bardzo dużo zleceń na montaż w różnego rodzaju obiektach izolacji i dociepleń.

Salus Expo korzysta jedynie z certyfikowanych materiałów

Nasza firma Salus Expo jest jedynym w Polsce przedsiębiorstwem, które ma uprawnienia do przetwarzania poliuretanów oraz polimoczników. Certyfikat uprawniający nas to przetwarzania tego typu materiałów pozyskaliśmy od naszego stałego dostawcy i biznesowego partnera firmy Demilac USA.

Demilec USA to dostawca materiałów izolacyjnych i dociepleniowych znany na całym świecie. Produkty firmy Demilec USA zostały pozytywnie ocenione m.in. przez: US Green Building Council, NAHB Research Center (Centrum Badawcze Narodowego Stowarzyszenia Budowniczych Domów) oraz GREENGUARD dla Dzieci i Szkół.

Wszystkie produkty, materiały i kompozyty produkowane przez naszego amerykańskiego partnera i głównego dostawcę są wytwarzane z najwyższej jakości surowców w wyniku bardzo różnych, często opatentowanych procedur.

Za pośrednictwem materiałów od Demilac USA wykonujemy wszelkie prace dociepleniowe i izolacyjne

Na terenie Ostrołęki wykonaliśmy w ostatnich latach kilka dużych projektów, zarówno dla klientów indywidualnych jak i na zlecenie dużych firm i zakładów pracy.

Nasze prace opieramy przede wszystkim na:

  • izolowaniu i docieplaniu fundamentów ? zabezpieczamy oraz docieplamy fundamenty pod budowy każdego typu. Specjalizujemy się w kładzeniu izolacji zarówno na fundamenty do budynków mieszkalnych jak i do dużych zakładów czy budynków gospodarczych,
  • docieplanie i izolacja ścian ? tutaj wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Specjalizujemy się w docieplaniu nowych budynków i ich ścian. Jednak nasze instalacje izolujące i docieplające z powodzeniem można używać także w już istniejących konstrukcjach ściennych,
  • docieplanie dachów ? w samej tylko Ostrołęce wykonaliśmy kilkanaście dużych zleceń, które miały na celu izolować i ocieplać dachy, poddasza czy zadaszenia, zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w budowlach przemysłowych czy gospodarczych,
  • izolacji akustycznej ? wygłuszanie ścian, to prace, które wykonujemy z niezwykłą skutecznością. Z naszych usług korzystają głównie przedsiębiorcy z Ostrołęki, ale także coraz większą popularność zyskują nasze prace u klientów indywidualnych.
Wszelkie prace izolujące i docieplające wykonujemy przy użyciu materiałów od naszego amerykańskiego partnera. Stosujemy zarówno izolacje natryskowe jak i piankowe. Wszystko jest zależne od specyfiki i charakteru prac, jaki zamierzają nam Państwo powierzyć.

Technologia jutra połączona z innowacyjnością ? specyfika naszych izolacji i dociepleń

Nasze produkty i usługi posiadają pełną gwarancję producenta. Na wszystkie nasze prace dajemy Państwu pełny pakiet ochronny.

Posiadamy bardzo bogate doświadczenie i dostęp do najlepszych obecnie materiałów na rynku. Realizujemy zarówno zlecenia od prywatnych, indywidualnych klientów jak i od dużych firm, przedsiębiorstw czy zakładów rolnych lub produkcyjnych. Z naszych usług skorzystało już kilkanaście dużych firm z Ostrołęki i pobliskich okolic. Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług z zakresu montażu instalacji dociepleniowych i systemów izolacyjnych.