Izolacja natryskowa Ostróda

Salus Expo jest jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych firm, która prężnie działa na rynku montażu izolacji i dociepleń. Naszą ofertę dotyczącą izolacji i dociepleń kierujemy do wszystkich mieszkańców Ostródy i okolic.

Skuteczna izolacja i docieplenia dzięki Salus Expo

Salus Expo jest prężnie rozwijającą się firmą, która od lat działa na rynku montażu systemów izolacji i dociepleń. Nasze doświadczenie poparte jest certyfikowanymi uprawnieniami, które zezwalają nam przetwarzać poliuretany oraz polimoczniki.

Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonywać takie prace jak:

  • izolacja fundamentów ? skutecznie izolujemy nie tylko fundamenty od działania czynników atmosferycznych, ale także od korozji, wilgoci czy działań związanych z poruszaniem się gruntu,
  • ocieplanie dachów ? skutecznie izolujemy i docieplamy dachy, poddasza lub wszelkiego typu zadaszenia. W samej tylko Ostródzie zrealizowaliśmy kilkanaście dużych projektów związanych z ocieplaniem dachów,
  • ocieplanie i izolacja ścian ? w tej dziedzinie ściany nie tylko skutecznie izolujemy, co powoduje zmniejszenie kosztów związanych z eksploatacją lokalu, ale także wydajnie wygłuszamy je akustycznie. Dzięki temu, mogą Państwo skutecznie wygłuszyć każde pomieszczenie w lokalu lub domu.
Wszelkie nasze prace związane z izolacją, wygłuszaniem czy docieplaniem budynków wykonujemy przy użyciu najskuteczniejszych do tego typu prac materiałów, które dostarcza nam nasz stały partner firma Demilac USA.

Demilac USA ? najskuteczniejsze materiały izolacyjne i dociepleniowe

Demilec USA to dostawca materiałów izolacyjnych i dociepleniowych znany na całym świecie. Produkty firmy Demilec USA zostały pozytywnie ocenione m.in. przez: US Green Building Council, NAHB Research Center (Centrum Badawcze Narodowego Stowarzyszenia Budowniczych Domów) oraz GREENGUARD dla Dzieci i Szkół.

Oczywiście to wszystko pozwala nam uznawać siebie za jedną z najpretensjonalniejszych firm w zakresie montażu izolacji i dociepleń.

Skuteczność połączona z wydajnością ? to wszystko gwarantuje Salus Expo

Salus Expo, jako wiodący lider w dziedzinie montażu izolacji i dociepleń stale stawia sobie nowe cele, które mają dążyć do sukcesywnego rozwoju naszej firmy. Realizujemy zlecenia na terenie całej Ostródy. Bardzo chętnie współpracujemy z przedsiębiorstwami, zakładami pracy czy instytucjami użyteczności publicznej. Z naszego bogatego doświadczenie skorzystało także wiele podmiotów prywatnych. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Ostródy i okolic, do zapoznania się ze szczegółową ofertą dotyczącą montażu najskuteczniejszych systemów izolacyjnych i dociepleniowych.