Izolacja natryskowa Nidzica

Nidzica to jedno z najpiękniejszych miast województwa warmińsko-mazurskiego. Położone nad Nidą miasteczko, od lat przyciąga turystów, którzy zauroczeni tym miejscem, bardzo często decydują się na zbudowanie w tejże okolicy domu. Aby jednak inwestycja była nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale także funkcjonalna i energooszczędna, warto zainwestować w materiały izolacyjne i dociepleniowe najwyższej jakości. A takimi dysponuje nasza firma Salus Expo.

Salus Expo ? produkty izolacyjne i dociepleniowe najwyższej jakości

Oczywiście nasz zespół posiada bardzo bogate doświadczenie i wyjątkowo dużą specyfikę umiejętności, która pozwala nam wykonywać najbardziej złożone prace izolacyjne i dociepleniowe. Do nich można zaliczyć między innymi:

Wszystkie te prace wykonujemy przy użyciu najlepszych obecnie materiałów izolacyjnych i dociepleniowych, które dostarcza nam nasz stały partner, firma Demilac USA.

Demilac USA ? pewność skuteczności materiałów izolacyjnych i dociepleniowych

Demilac jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku izolacji i dociepleń. My (Salus Expo), jako strategiczny partner Demilac USA jesteśmy jedynymi posiadaczami w tej części Polski dokumentów potwierdzających nasze umiejętności w zakresie przetwarzania poliuretanów oraz polimoczników.

Dzięki temu na wykonywane przez nas prace jesteśmy w stanie dać każdemu potencjalnemu klientowi z Nidzicy i okolic dożywotnia gwarancję. Produkty, które dostarcza nam nasz amerykański partner należą do najbardziej energooszczędnych i wydajnych na całym świecie.

Dlaczego Demilac USA? Na co dajemy tę wyjątkową gwarancję?

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich tych z Państwa, którzy cenią sobie pełną wydajność materiałów oraz wykonywanych na nich prac. Dlatego z naszych propozycji korzystają zarówno klienci indywidualni jak i właściciele dużych firm czy przedsiębiorstw.

Nasze prace izolacyjne i dociepleniowe możemy zatem wykonywać na takich obiektach jak:

  • domy lub budynki mieszkalne ? montujemy izolacje i docieplenia zarówno na starszych jak i nowszych konstrukcjach mieszkalnych,
  • budynkach gospodarczych,
  • halach produkcyjnych,
  • zabudowaniach przemysłowych.
Powierzchnia jak i struktura budynku nie stanowi dla nas żadnego problemu, przy wykonywaniu naszych prac izolacyjnych i dociepleniowych.

W samej tylko Nidzicy zrealizowaliśmy kilkanaście dużych projektów, które dotyczyły zarówno klientów indywidualnych jak i właścicieli dużych firm i zakładów pracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza szczegółową ofertą dotyczącą zakładania dociepleń i izolacji zarówno piankowych jak i natryskowych, które zapewni Państwu nasza firma Salus Expo.