Izolacja natryskowa Mrągowo

W Mrągowie już od lat skutecznie działamy na lokalnym rynku nieruchomości, jako stały partner przy zakładaniu naszych systemów izolacyjnych. Wszelkie nasze prace wykonujemy w oparciu o naszego stałego partnera biznesowego ? firmę Demilec USA.

Nasze izolacje i docieplenia wykorzystywane w Mrągowie

Salus Expo bardzo prężnie działa w Mrągowie i jego okolicach. Wszystko to za sprawą skuteczności naszych metod związanych z zakładaniem izolacji i dociepleń. Jesteśmy jedynymi posiadaczami w tej części Polski dokumentów potwierdzających nasze umiejętności w zakresie przetwarzania poliuretanów oraz polimoczników. Dokument certyfikowanego wykonawcy wydany został z ramienia samego Demilec USA.

Zakres naszych prac związanych z izolacją i docieplaniem

Bazując na produktach od naszego dostawcy ? Demilec USA stworzyliśmy jedną z najskuteczniejszych metod izolacji i docieplania budynków, zarówno z przeznaczeniem gospodarczym jak i mieszkalnym. Prężnie działamy na wielu płaszczyznach takich jak:

  • docieplanie fundamentów ? stworzyliśmy zarówno system docieplający jak i izolujący. Bazujemy na zasadzie, że fundament powinien być przede wszystkim zabezpieczony przed działaniem czynników atmosferycznych i korozyjnych,
  • izolacja ścian ? izolowaliśmy i ocieplaliśmy ściany zarówno w budynkach gospodarczych jak i mieszkalnych na terenie Mrągowa. Nasze systemy ociepleniowe skutecznie można wykorzystywać zarówno w warunkach gospodarczych jak i mieszkalnych,
  • ocieplanie poddasza i dachu ? w tym przypadku mamy bardzo szerokie doświadczenie. Ocieplaliśmy i izolowaliśmy dachy i poddasza bardzo różnych, często specyficznych kształtów. W samym tylko Mrągowie w ostatnich latach zaizolowaliśmy kilkanaście konstrukcji dachowych zarówno w nowych jak i już istniejących budynkach,
  • izolacja akustyczna ? tutaj nasze doświadczenie i umiejętności wygłuszania akustycznego mają szczególne wzięcie. Wygłuszaliśmy zarówno ściany w budynkach mieszkalnych jak w obiektach użyteczności publicznej czy miejscach gdzie prowadzona jest działalność gospodarcza. Mrągowo to miasto, gdzie obecnie znajduje się kilka dużych obiektów, w których zakładane były izolacje akustyczne z wykorzystaniem naszych materiałów.
Nasze umiejętności w zakresie przetwarzania poliuretanów oraz polimoczników są w pełni certyfikowane i potwierdzone przez największego producenta materiałów izolacyjnych i dociepleniowych firmę Demilac USA.

Innowacyjność połączona z technologiami jutra w dziedzinie ocieplania i izolacji

Parametryka naszych produktów dociepleniowych i izolacyjnych jest dużo większa, niż innych pochodnych materiałów, które dostarczają konkurencyjne firmy. Dlatego właśnie bazując na tego typu tworzywach, stworzyliśmy najskuteczniejsze metody izolacyjne i dociepleniowe, które można spotkać obecnie na rynku.

Staramy się trwale poszerzać naszą wiedzę i wzbogacać doświadczenie. Dzięki temu, w samym tylko Mrągowie, posiadamy liczną bazę klientów, z którą stale współpracujemy. Warto, aby także Państwo z niej skorzystali, przy okazji fundując sobie najlepsze na rynku systemy ociepleniowe i izolacyjne.