Tel. 512 822 432

Izolacja natryskowa Morąg

Na terenie województwa warmińsko-mazurskiego zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt różnych inwestycji związanych z zakładaniem izolacji i dociepleń na budynkach. W Morągu od lat mamy stałą grupę klientów, która systematycznie z nami współpracuje w dziedzinie izolacji i docieplania budynków.

Nasze prace na terenie Morąga związane z docieplaniem i izolacją

Warmia i Mazury to rejon gdzie szczególnie dobrze rozwija się budownictwo jednorodzinne. Oczywiście tego typu inwestycje sprzyjają także koniunkturze naszej firmy. Dlatego na terenie Morąga zrealizowaliśmy już kilka duży inwestycji związanych z zakładaniem izolacji czy dociepleń.

Nasze prace obierają się przede wszystkim na:

 • izolacji fundamentów ? zabezpieczamy fundamenty głównie w nowych konstrukcjach przed działaniem czynników atmosferycznych w tym wilgoci czy korozji,
 • izolacja ścian ? zabezpieczamy ściany przed czynnikami zewnętrznymi. Ściany zaizolowane i docieplone naszymi materiałami oddają o ponad 80% mniej ciepła, niż te docieplane przez naszą konkurencję,
 • docieplanie poddaszy i dachów ? poza samymi korzyściami typowo wygłuszającymi związanymi z zakładaniem izolacji i dociepleń dachowych, ważnym ich plusem, jest też samo zabezpieczenie konstrukcji dachu. Nasze materiały mają wszelkie możliwe funkcje zabezpieczające, docieplające i izolujące,
 • wygłuszanie ścian ? nasze prace doskonale sprawdzają się przy prowadzeniu działalności gospodarczych. Ściany wygłuszone naszymi materiałami mają pełne właściwości akustyczne, co sprawia, że słyszalność dźwięków zewnętrznych spada do zera.
Nasze prace można z powodzeniem stosować w budynkach mieszkalnych, jak i w obiektach, gdzie prowadzona będzie działalność gospodarcza, przemysłowa czy rolnicza. W Morągu mamy doświadczenie w realizacji każdego typu zlecenia.

Produkty naszego dostawcy gwarantem pełnej izolacji i docieplenia

Demilec USA to dostawca materiałów izolacyjnych i dociepleniowych znany na całym świecie. Z jego produktów mogą korzystać tylko certyfikowane firmy, do których zalicza się także nasza ? Salus Expo. Produkty firmy Demilec USA zostały pozytywnie ocenione m.in. przez: US Green Building Council, NAHB Research Center (Centrum Badawcze Narodowego Stowarzyszenia Budowniczych Domów) oraz GREENGUARD dla Dzieci i Szkół. Produkty izolujące i ociepleniowe Demilec są sprzedawane we wszystkich krajach świata.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty docieplania i izolacji

Nasza firma działa na wielu polach związanych z izolacją i docieplaniem budynków. Staramy się dostosowywać do wszelkich wymogów i potrzeb zróżnicowanych grup klientów. Doskonale naszej firmie współpracuje się z klientami indywidualnymi, ale także mamy spore doświadczenie w obsłudze firm, zakładów pracy czy dużych przedsiębiorstw.

Serdecznie zapraszamy wszelkie zainteresowane osoby z Morąga, do kontaktu z naszą firmą Salus Expo w celu umówienia wszelkich szczegółów związanych z montażem izolacji i docieplania budynków.

  Szacunkowy koszt izolacji

  0.00 zł
  W celu wykonania dokładnej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub przez formularz.

  Kontakt

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  © 2021 Salus Expo
  Realizacja: virtualmedia
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję