Izolacja natryskowa Łomża

Łomża to miasto z naszego punkty widzenia - jedno z lepiej prosperujących miejsc, jeśli chodzi o budownictwo jednorodzinne. Przez to w ostatnich latach udało nam się pozyskać, co najmniej kilka dużych inwestycji związanych z działalnością nasze firmy ? zakładaniem systemów izolacyjnych i dociepleniowych.

Najlepsze rozwiązania izolacyjne i dociepleniowe dla mieszkańców Łomży

Oczywiście nasza firma Salus Expo nie tylko utożsamia się z pracą nad izolacją i ocieplaniem budynków mieszkalnych dla osób prywatnych. Nasza działalność to bardzo szerokie inwestycje związane z:

  • ocieplaniem i izolacją hal produkcyjnych,
  • ocieplaniem i izolacją hal przemysłowych. Zrealizowaliśmy już kilkanaście zleceń związanych z tego typu pracami w Łomży i jej okolicach,
  • izolacją i ocieplaniem obiektów gospodarczych ? głównie rolniczych.

Oczywiście wyszczególniamy zakres naszych prac. Realizujemy zlecenia skierowane na konkretne części budynków, mieszkań lub domów. Dlatego nasza firma pracuje między innymi nad:

  • izolacją fundamentów ? zabezpieczyliśmy już kilkadziesiąt łomżyńskich budynków przed działaniem wilgoci i innych czynników atmosferycznych,
  • ocieplaniem ścian ? tego typu prace wykonujemy zarówno na nowo powstałych budynkach czy domach, jak i realizujemy zlecenia na ocieplanie ścian w już istniejących blokach czy mieszkaniach,
  • ocieplaniem poddaszy ? tutaj proponujemy dla Państwa najnowocześniejsze rozwiązania izolacyjne, które zabezpieczają oraz ocieplają poddasza czy dachy różnych budynków czy domów,
  • izolacją akustyczną ? w samej tylko Łomży zrealizowaliśmy kilkanaście różnego rodzaju przedsięwzięć, które miały na celu zaizolować, ale i wygłuszyć różnego rodzaju ściany w poszczególnych pomieszczeniach zarówno mieszkalnych jak i gospodarczych.

Nasze wieloletnie doświadczenie w budownictwie, znajomość różnego rodzaju materiałów, wiedza i doświadczenie ? to wszystko sprawia, że staliśmy się jednym z liderów wykonawstwa usług z zakresu izolacji i dociepleń.

Korzystamy jedynie z produktów najwyższej jakości

Naszym partnerem biznesowym i stałym dostawcą materiałów jest najlepsza i najbardziej rozpoznawalna marka wśród produktów izolujących i dociepleniowych ? Demilac USA.

Demilec USA stanowi praktyczne przedsiębiorstwo, wiodące w zakresie produkcji energooszczędnych systemów izolacyjnych. Produkty izolujące i ociepleniowe Demilec USA są sprzedawane we wszystkich krajach świata. W Polsce jesteśmy jedynym certyfikowanym wykonawcą prac izolujących i dociepleniowych, który może korzystać z innowacyjnych technologii i materiałów od dostawcy amerykańskiego Demilec.

Gwarancja produktu równa gwarancji wykonawstwa zleceń dla mieszkańców Łomży

Nasze prace do teraz realizujemy w różnych punktach Łomży i najbliższych jej okolic. Doskonale układa nam się współpraca zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedstawicielami firm, zakładów pracy czy instytucji publicznych. Realizujemy wszelkie zlecenia z zakresu docieplania i izolacji. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie i jedyne w swoim rodzaju umiejętności.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby z Łomży i okolic zainteresowane założeniem izolacji i docieplenia za pośrednictwem naszej firmy Salus Expo.