Izolacja natryskowa Lidzbarku Warmińskim

Skuteczne ograniczenie kosztów energii poprzez zwiększenie szczelności izolowanej powierzchni to głównie założenie prac, jakie wykonuje nasza firma Salus Expo. W Lidzbarku Warmińskim wykonaliśmy już kilka dużych inwestycji w oparciu o nasze projekty dociepleniowe i izolacyjne.

Innowacyjność i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie izolacji i dociepleń

Salus Expo to jedyna firma w kraju, która posiada pełną dokumentację potwierdzającą nasze umiejętności w zakresie przetwarzania poliuretanów oraz polimoczników. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonywać takie prace jak:

  • ocieplanie fundamentów ? wykonujemy prace na wszelkiego typu nowych fundamentach. Dzięki specjalnym izolacjom i systemom ocieplającym, ociepliliśmy kilkanaście już domów w samym Lidzbarku Warmińskim,
  • ocieplanie ścian ? ocieplamy ściany zarówno w nowych jak i już istniejących budynkach takich jak: mieszkania, domy, bloki, budynki gospodarcze czy użytkowe na terenie Lidzbarka Warmińskiego,
  • ocieplanie poddasza ? wykonujemy prace dociepleniowe głównie dachów i poddaszy w domach i budynkach mieszkalnych. W Lidzbarku Warmińskim wykonaliśmy także kilka dużych projektów dociepleniowych poddaszy i dachów na budynkach gospodarczych czy przemysłowych,
  • izolacja akustyczna ? tutaj mamy szczególne osiągnięcia w Lidzbarku i jego okolicach. Wygłuszyliśmy i zaizolowaliśmy wiele mieszkań, domów, ale także i budynków gospodarczych czy miejsc użyteczności publicznej.
Nasze prace opierają się na zakładaniu izolacji natryskowych i piankowych. Nasi klienci z Lidzbarka Warmińskiego jak i okolic skutecznie korzystają z naszego doświadczenia, umiejętności i wiedzy z zakresu izolacji i dociepleń.

Jedyny taki dostawca materiałów ? Demilac USA

Aby wszelkie prace dociepleniowe i izolacyjne móc wykonywać skutecznie i na najwyższym poziomie, trzeba inwestować nie tylko w fachową kadrę, ale przede wszystkim w materiały z najwyższej półki.

Naszym stałym dostawcą jest amerykańska firma Demilec. Demilec USA to dostawca materiałów izolacyjnych i dociepleniowych znany na całym świecie. Produkty firmy Demilec USA zostały pozytywnie ocenione m.in. przez: US Green Building Council, NAHB Research Center (Centrum Badawcze Narodowego Stowarzyszenia Budowniczych Domów) oraz GREENGUARD dla Dzieci i Szkół.

Skuteczność prac izolacyjnych i dociepleniowych zapewnia amerykański partner firmy Salus Expo

Wszelkie materiały Demilac USA są wytwarzane z produktów i tworzyw, których technologie są w dużej większości opatentowane. Innym ważnym czynnikiem naszego amerykańskiego dostawcy jest fakt, że na wszelkie swoje produkty izolacyjne i dociepleniowe daje on 100% - dożywotnią gwarancję.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy Salus Expo. W samym tylko Lidzbarku Warmińskim zaufało nam wiele firm, podmiotów publicznych a także osób prywatnych. Warto abyście Państwo do nich dołączyli, gdyż tylko z nami możecie liczyć na 100% pełną gwarancję wykonalności wszelkich prac izolacyjnych i dociepleniowych.