Izolacja natryskowa Kościerzyna

Kościerzyna to niewielka miejscowość znajdująca się w północnej części Polski w województwie pomorskim. Jest to tym samym jedno z wielu miast Kaszub.

Kościerzyna to także miasto, gdzie w ramach naszych prac firma Salus Expo zrealizowała wiele różnych projektów związanych z docieplaniem i izolacją budynków. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W Kościerzynie realizujemy swoje projekty w oparciu o produkty najwyższej jakości

Nasze systemy dociepleniowe i izolacyjne nie byłyby tak skuteczne, gdyby nie materiały, z których korzystamy. A je wszystkie pozyskujemy bezpośrednio od najbardziej znanego i wyspecjalizowanego producenta: firmy Demilac USA.

Nasza współpraca z amerykanami miała miejsce wraz z początkiem działalności naszej firmy Salus Expo. Demilec USA to dostawca materiałów izolacyjnych i dociepleniowych znany na całym świecie. Produkty firmy Demilec USA zostały pozytywnie ocenione m.in. przez: US Green Building Council, NAHB Research Center (Centrum Badawcze Narodowego Stowarzyszenia Budowniczych Domów) oraz GREENGUARD dla Dzieci i Szkół.

Dzięki tego typu partnerowi jesteśmy w stanie wykonywać najbardziej skomplikowane prace związane z izolacją i docieplaniem budynków.

Specyfika i charakter naszych prac izolacyjnych i dociepleniowych

Nasze materiały izolacyjne i dociepleniowe wykorzystujemy zarówno podczas prac przy budynkach mieszkalnych jak i z przeznaczeniem gospodarczym lub przemysłowym. Dlatego nasze materiały z powodzeniem wykorzystujemy przy:

  • ocieplaniu fundamentów ? stosujemy izolacje i systemy dociepleniowe dla wszystkich rodzajów fundamentów. Wykorzystujemy przy tym izolację natryskową oraz piankową. Fundamenty zabezpieczamy przed działaniem niskich temperatur, korozji czy wilgoci,
  • ocieplaniu ścian ? podobnie jak w przypadku fundamentów, izolacje oraz docieplenia wykonujemy za pomocą natrysku lub pianki. Każda z tych metod wydajnie wpływa na podniesienie poziomu energooszczędności, podnosi wydajność dociepleniową oraz zwiększa izolacyjność konkretnej ściany,
  • wygłuszanie ścian ? stosujemy metody akustyczne, które są najwydajniejsze ze wszystkich stosowanych obecnie na rynku. Nasze izolacje i wygłuszanie akustyczne stosujemy zarówno w budynkach mieszkalnych jak i w takich z przeznaczeniem gospodarczym czy przemysłowym,
  • ocieplanie dachów ? nasze izolacje i ocieplenia z powodzeniem można stosować na wszystkich modelach dachów. Izolujemy i docieplamy także poddasza czy niewielkie zadaszenia. Każda z naszych izolacji i dociepleń dachowych wydajnie podnosi poziom energooszczędności danego budynku.
Każdą z naszych prac izolacyjnych i dociepleniowych wykonujemy przy użyciu najskuteczniejszych obecnie materiałów na rynku, których dostawcą jest nasza firma partnerska Demilac USA.

Dożywotnia gwarancja na nasze produkty izolacyjne i dociepleniowe

Demilac USA jest przedsiębiorstwem, które na swoje materiały daje dożywotnią gwarancję. Oczywiście jest to równoznaczne z tym, iż nasze materiały i produkty są parametrycznie zdecydowanie bardziej skuteczne od wszystkich innych spotykanych obecnie na rynku.

Prac, które wykonaliśmy na terenie samej Kościerzyny jest mnóstwo. Zrealizowaliśmy zarówno projekty dla klientów indywidualnych, jak i dla właścicieli firm i dużych zakładów przemysłowych. Chętnie współpracujemy z różnego rodzaju instytucjami. Nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość tematu pozwoliło nam z powodzeniem startować w wielu miejskich przetargach na terenie Kościerzyny i okolic.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dotyczącą montażu najskuteczniejszych izolacji dociepleniowych, stosowanych obecnie na rynku budowlanym. Warto abyście Państwo dołączyli do grona zadowolonych klientów z Kościerzyny i okolic, którzy zaufali naszej pracy i naszym materiałom dociepleniowym i izolacyjnym.