Izolacja natryskowa Grudziądz

W Grudziądzu braliśmy udział, jako podwykonawca jednych z największych inwestycji deweloperskich w tym mieście. Skala naszego przedsięwzięcia była tak duża, że w prace zaangażowanych było najwięcej pracowników w historii istnienia naszej firmy. To wszystko jednak sprawiło, że Salus Expo jest w Grudziądzu marką znaną i rozpoznawalną. A to dzięki naszym najnowocześniejszym rozwiązaniom izolacyjnym i dociepleniowym.

Technologia połączona z innowacyjnością natryskową i dociepleniową

Nasze prace izolacyjne i dociepleniowe wykonujemy w oparciu o produkty jedynego producenta, który na swój materiał daje dożywotnią gwarancję ? firmy Demilec USA.

Demilec USA to dostawca materiałów izolacyjnych i dociepleniowych znany na całym świecie. Produkty Demilec USA zostały pozytywnie ocenione m.in. przez: US Green Building Council, NAHB Research Center (Centrum Badawcze Narodowego Stowarzyszenia Budowniczych Domów) oraz GREENGUARD dla Dzieci i Szkół.

Demilec USA strategicznym dostawcą materiałów dla firmy Salus Expo

Dzięki Demilec USA jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej złożone i z perspektywy skali ? najtrudniejsze zlecenia dotyczące ocieplania czy izolacji budynków. Nasze prace opierają się między innymi o:

  • izolację fundamentów ? w Grudziądzu zrealizowaliśmy kilka dużych projektów dotyczących izolacji nowopowstałych fundamentów pod budowę domów i bloków,
  • izolację ścian ? tutaj zaufało nam najwięcej klientów indywidualnych. Realizujemy do teraz kilka dużych przedsięwzięć zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm z Grudziądza i okolic,
  • izolację dachów ? izolujemy i ocieplamy dachy głównie w już istniejących budynkach. Nasze prace poza samym dociepleniem i izolacją, mają doprowadzić do zmniejszenia zużycia energii w całym budynku,
  • izolacja akustyczna ? Grudziądz, to miasto gdzie izolowaliśmy pod kontem akustycznym ściany i pomieszczenia w bankach, sklepach, biurach czy miejscach użyteczności publicznej.
Oczywiście pod każde nasze zlecenie dobieramy odpowiednie produkty od naszego dostawcy. Staramy się dla naszych grudziądzkich klientów tak dobrać materiały, aby możliwie jak najlepiej, a przy tym jak najtaniej zrealizować całe zlecenie.

Realizacja zleceń na terenie Grudziądza

Jak już wspomniano, w samym tylko Grudziądzu zrealizowaliśmy kilkanaście dużych projektów inwestycyjnych dotyczących docieplenia i izolacji poszczególnych części budynków. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i do właścicieli firm, zakładów pracy czy osób reprezentujących sferę publiczną.

Nasze inwestycję realizujemy niezwykle sprawnie i szybko. Oferujemy pełny pakiet gwarancyjny. Korzystamy jedynie z oryginalnych, certyfikowanych materiałów. Zaufało nam wielu Grudziądzkich inwestorów. Liczymy, że Państwo do nich dołączą kierując się tezą: że tylko najlepszy materiał, może zapewnić najlepszy rezultat izolacyjny i dociepleniowy.