Izolacja natryskowa Gdańsk

Izolacjom, za cel nadrzędny stawia się skuteczne chronienie i zabezpieczanie materiału przed zimnem, wilgocią czy działaniem czynników atmosferycznych. Aby skutecznie połączyć te zalety trzeba użyć surowców najwyższej jakości.

Naszą ofertę izolacyjną i ociepleniową stworzyliśmy specjalnie dla mieszkańców Gdańska i okolic, tak, aby mogli oni korzystać z najnowszych technologii, a przy tym skutecznie chronić swoje budynki i domu przed różnego typu działaniami.

Skuteczna izolacja oraz profesjonalne docieplenie z produktami od firmy Salus Expo

Dla mieszkańców Gdańska oraz pobliskich miejscowości stworzyliśmy ofertę nie tylko atrakcyjną cenowo, ale przede wszystkim najwyższą jakościowo. Produkty dociepleniowe oraz izolacyjne proponujemy Państwu od naszego renomowanego dostawcy. Producenta pianki izolacyjnej i systemów dociepleniowych firmy Demilec USA.

Izolacje Demilec USA szeroko stosowane wśród mieszkańców Gdańska

Demilec USA to dostawca materiałów izolacyjnych i dociepleniowych znany niemal wszędzie. Produkty firmy Demilec USA zostały pozytywnie ocenione m.in. przez: US Green Building Council, NAHB Research Center (Centrum Badawcze Narodowego Stowarzyszenia Budowniczych Domów) oraz GREENGUARD dla Dzieci i Szkół. Oznacza to, że również Państwo mogą być pewni, że oferowane przez nasz usługi z zakresu montażu izolacji i ocieplenia są najwyższej jakości.

Oferta izolacyjna i dociepleniowa dla Gdańska i okolic

Nasze produkty były wykorzystywane zarówno przy docieplaniu i izolacji budynków mieszkalnych, jak i biurowców, budynków użyteczności publicznej, instytucji sakralnych.

Stworzyliśmy szeroką bazę ofertową w oparciu o produkty najwyższej jakości, które mogą Państwo wykorzystać podczas:

  • izolowania fundamentów ? na terenie samego Gdańska nasza izolacja była wykorzystywana dla kilkudziesięciu różnego typu budynków,
  • ocieplania ścian ? w Gdańsku jest kilkaset miejsc (zarówno publicznych jak i prywatnych) gdzie był wykorzystywany nasz projekt ocieplania ścian,
  • ocieplanie poddasza czy dachu ? w tej materii mamy doświadczenie przede wszystkim przy ocieplaniu poddaszy domów jednorodzinnych znajdujących się na terenie Gdańska,
  • izolowania akustycznego ? tutaj zajmujemy się głównie wygłuszaniem, które najczęściej było stosowane przez naszych pracowników, podczas izolacji budynków w ścisłym centrum Gdańska.

Nasze rozwiązania zarówno materiałowe jak i techniczne, są zawsze w pełni dostosowane do potrzeb naszych klientów. Staramy się stworzyć zarówno optymalną ofertę jak i dobrać do niej materiały najwyższej jakości.

Pełna gwarancja dla naszych produktów izolacyjnych i dociepleniowych

Nasze materiały były poddawane szerokiej gamie różnego typu kontroli. Jako certyfikowany dostawca różnego rodzaju produktów, jesteśmy w stanie stworzyć najlepszą ofertę dla zaspokojenia potrzeb każdego klienta.

Nasze produkty posiadają:

  • pakiety ochronne,
  • pełną, dożywotnią gwarancję,
  • szeroki wybór i dobór różnego rodzaju materiałów izolujących i dociepleniowych.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do prywatnych inwestorów z Gdańska i okolic, jak i do przedstawicieli firm i osób reprezentujących lokalne władze. Bardzo chętnie podejmujemy się realizacji dużych przedsięwzięć w oparciu o złożony dobór prac.

W Gdańsku i jego okolicach jest kilkadziesiąt dużych projektów zrealizowanych dzięki naszym produktom. Warto abyście Państwo do nich dołączyli.