Tel. 512 822 432

Izolacja natryskowa Elbląg

Elbląg, to miasto, w którym od lat nasza firma Salus Expo realizuje średnie oraz duże zlecenia w ramach izolacji i docieplania budynków jak i ich poszczególnych części. Właśnie w Elblągu od niemal samego początku istnienia naszej firmy realizowaliśmy zlecenia także od dużych zakładów i przedsiębiorstw z tego miasta.

Dlaczego izolacje i docieplenia od Salus Expo?

Na rynku izolacji i dociepleń można spotkać wiele różnych firm, które gwarantują jakość i skuteczność swoich prac. Jednak tylko my, firma Salus Expo dajemy dożywotnią gwarancję zarówno na swoje izolacje jak i ocieplenie.

Tego typu oferta sprawia, że bardzo szybko na nasze materiały jak i samą pracę wyraźnie wzrosło zapotrzebowanie na terenie Elbląga. Dzięki temu obecnie jesteśmy współodpowiedzialni za ocieplenie i izolowanie kilkunastu dużych inwestycji zarówno prywatnych jak i publicznych na terenie Elbląga.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich potencjalnych inwestorów z Elbląga i okolic

Zarówno przy zakładaniu izolacji jak i dociepleń, korzystamy z tego samego, najbardziej zaufanego i zdecydowanie najlepszego dostawcy na rynku ? Demilec USA. Jesteśmy jedynymi, certyfikowanymi posiadaczami uprawnień pozwalających na przetwarzanie poliuretanów oraz polimoczników. Dzięki temu możemy wykonywać takie prace jak:

 • ocieplanie ścian ? realizujemy zarówno zlecenia od osób indywidualnych jak i od osób reprezentujących firmy, instytucje czy zakłady pracy,
 • ocieplanie dachu ? w tej dziedzinie mamy szerokie doświadczenie, które sukcesywnie poszerzamy. W ramach ocieplania dachu i poddaszy, realizowaliśmy zlecenia od dużych firmy czy zakładów pracy.
 • izolowanie akustyczne ścian, dachu itp.,
 • izolowanie fundamentów ? rocznie wykonujemy nawet do kilkunastu zleceń na terenie Elbląga, które dotyczą izolacji nowo wykonywanych fundamentów pod budowę przeróżnych obiektów zarówno prywatnych jak i użyteczności publicznej.
Nasze zlecenie realizujemy terminowo i z uwzględnieniem wszelkich uwag od naszych zleceniodawców. Wykonujemy izolacje zarówno natryskowe jak i piankowe. Posiadamy bardzo szeroki wybór materiałów, które opieramy na najwyższej jakości struktury.

Nasz dostawca to jedyny tak skuteczny produkt na całym świecie!

Demilec USA to dostawca materiałów izolacyjnych i dociepleniowych znany na całym świecie. Produkty firmy Demilec USA zostały pozytywnie ocenione m.in. przez: US Green Building Council, NAHB Research Center (Centrum Badawcze Narodowego Stowarzyszenia Budowniczych Domów) oraz GREENGUARD dla Dzieci i Szkół.

To wszystko sprawia, że nasze produkty mają jedyne i niepowtarzalne możliwości izolacyjne i dociepleniowe. Jesteśmy firmą, która jako jedna z nielicznych, ma możliwość stosowania tych unikalnych technologii. Dzięki naszym możliwościom i umiejętnościom realizujemy setki zleceń na terenie Elbląga i okolicznych miast i miasteczek. To wszystko stawia nas w czołówce wśród firm dociepleniowych i izolacyjnych w kraju.

  Szacunkowy koszt izolacji

  0.00 zł
  W celu wykonania dokładnej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub przez formularz.

  Kontakt

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  © 2021 Salus Expo
  Realizacja: virtualmedia
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję