Izolacja natryskowa Elbląg

Elbląg, to miasto, w którym od lat nasza firma Salus Expo realizuje średnie oraz duże zlecenia w ramach izolacji i docieplania budynków jak i ich poszczególnych części. Właśnie w Elblągu od niemal samego początku istnienia naszej firmy realizowaliśmy zlecenia także od dużych zakładów i przedsiębiorstw z tego miasta.

Dlaczego izolacje i docieplenia od Salus Expo?

Na rynku izolacji i dociepleń można spotkać wiele różnych firm, które gwarantują jakość i skuteczność swoich prac. Jednak tylko my, firma Salus Expo dajemy dożywotnią gwarancję zarówno na swoje izolacje jak i ocieplenie.

Tego typu oferta sprawia, że bardzo szybko na nasze materiały jak i samą pracę wyraźnie wzrosło zapotrzebowanie na terenie Elbląga. Dzięki temu obecnie jesteśmy współodpowiedzialni za ocieplenie i izolowanie kilkunastu dużych inwestycji zarówno prywatnych jak i publicznych na terenie Elbląga.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich potencjalnych inwestorów z Elbląga i okolic

Zarówno przy zakładaniu izolacji jak i dociepleń, korzystamy z tego samego, najbardziej zaufanego i zdecydowanie najlepszego dostawcy na rynku ? Demilec USA. Jesteśmy jedynymi, certyfikowanymi posiadaczami uprawnień pozwalających na przetwarzanie poliuretanów oraz polimoczników. Dzięki temu możemy wykonywać takie prace jak:

  • ocieplanie ścian ? realizujemy zarówno zlecenia od osób indywidualnych jak i od osób reprezentujących firmy, instytucje czy zakłady pracy,
  • ocieplanie dachu ? w tej dziedzinie mamy szerokie doświadczenie, które sukcesywnie poszerzamy. W ramach ocieplania dachu i poddaszy, realizowaliśmy zlecenia od dużych firmy czy zakładów pracy.
  • izolowanie akustyczne ścian, dachu itp.,
  • izolowanie fundamentów ? rocznie wykonujemy nawet do kilkunastu zleceń na terenie Elbląga, które dotyczą izolacji nowo wykonywanych fundamentów pod budowę przeróżnych obiektów zarówno prywatnych jak i użyteczności publicznej.
Nasze zlecenie realizujemy terminowo i z uwzględnieniem wszelkich uwag od naszych zleceniodawców. Wykonujemy izolacje zarówno natryskowe jak i piankowe. Posiadamy bardzo szeroki wybór materiałów, które opieramy na najwyższej jakości struktury.

Nasz dostawca to jedyny tak skuteczny produkt na całym świecie!

Demilec USA to dostawca materiałów izolacyjnych i dociepleniowych znany na całym świecie. Produkty firmy Demilec USA zostały pozytywnie ocenione m.in. przez: US Green Building Council, NAHB Research Center (Centrum Badawcze Narodowego Stowarzyszenia Budowniczych Domów) oraz GREENGUARD dla Dzieci i Szkół.

To wszystko sprawia, że nasze produkty mają jedyne i niepowtarzalne możliwości izolacyjne i dociepleniowe. Jesteśmy firmą, która jako jedna z nielicznych, ma możliwość stosowania tych unikalnych technologii. Dzięki naszym możliwościom i umiejętnościom realizujemy setki zleceń na terenie Elbląga i okolicznych miast i miasteczek. To wszystko stawia nas w czołówce wśród firm dociepleniowych i izolacyjnych w kraju.