Izolacja natryskowa Działdowo

Na Warmii oraz Mazurach istnieje wiele miast i miasteczek średniej wielkości, gdzie prężnie rozwija się budownictwo, które nastawia się na wiele różnych dziedzin gospodarczych, głównie związanych z turystyką. Aby każdy budynek był odpowiednio dobrze wykonany i spełniał wszelkie wymogi energooszczędności najlepiej jest zainwestować w najlepsze materiały izolacyjne i dociepleniowe, które zapewni Państwu nasza firma Salus Expo.

Najlepszy dostawca materiałów dociepleniowych i izolacyjnych ? Demilac USA

Nasz partner biznesowy i główny dostawca materiałów to firma Demilac USA. Produkty firmy Demilec USA zostały pozytywnie ocenione m.in. przez: US Green Building Council, NAHB Research Center (Centrum Badawcze Narodowego Stowarzyszenia Budowniczych Domów) oraz GREENGUARD dla Dzieci i Szkół.

Nasza firma Salus Expo jest jedynym posiadaczem dokumentów potwierdzających umiejętności w zakresie przetwarzania poliuretanów oraz polimoczników. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonywać takie prace jak:

  • izolowanie fundamentów ? zabezpieczamy fundamenty przed działaniem czynników atmosferycznych w tym: działaniem niskich temperatur, korozji, czy wilgoci,
  • izolowaniem i docieplaniem ścian ? nasze projekty realizujemy zarówno w nowopowstałych jak i już istniejących budynkach na ich ścianach. Przy izolacji i docieplaniu ścian wykorzystujemy izolacje piankowe i natryskowe,
  • docieplanie dachów ? nasze materiały skutecznie ocieplają i izolują dachy, zadaszenia lub poddasza na budynkach każdego typu. Nasze izolacje i docieplenia można stosować zarówno na budynkach mieszkalnych jak i gospodarczych lub przemysłowych,
  • izolacja akustyczna ? czyli inaczej wygłuszanie ścian lub pomieszczeń. Wykonujemy wygłuszenia w oparciu o najnowocześniejsze materiały izolacyjne i dociepleniowe.
Każdą z naszych prac wykonujemy w oparciu o najnowocześniejsze materiały izolacyjne i dociepleniowe. Z powodzeniem nasze prace można stosować zarówno w budynkach mieszkalnych jak i takich z przeznaczeniem gospodarczym lub przemysłowym.

Skuteczność prac połączona z wysoką jakością materiałów

Nasze prace izolacyjne oraz dociepleniowe były a także są wykonywane w wielu różnych miejscach Działdowa. Mamy bogate doświadczenie zarówno w realizacji zleceń od klientów indywidualnych jak i od przedstawicieli firm, instytucji czy dużych zakładów.

Każdą z naszych prac wykonujemy w oparciu o użycie najnowocześniejszych, innowacyjnych materiałów, których głównym naszym dostawcą jest firma Demilac USA.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców, przedsiębiorców i producentów z Działdowa i okolic do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą dociepleń i izolacji.