Izolacja natryskowa Brodnica

W województwie kujawsko-pomorskim od wielu lat realizujemy różnego rodzaju inwestycje związane z instalacją systemów dociepleniowych i izolacyjnych. Jednym z miast, w którym działamy niezwykle prężnie i z dużym rozmachem jest Brodnica.

Brodnica a nasze systemy izolacyjne i dociepleniowe

Brodnica posiada dość zróżnicowaną architekturę, która dla wielu wykonawców systemów dociepleniowych i izolacyjnych jest nie lada wyzwaniem. Jednak nasza firma Salus Expo, od lat inwestuje tylko w najlepsze materiały, które służą do produkcji trwałych zespołów izolacyjnych i dociepleniowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonywać takie prace jak:

  • ocieplanie ścian ? wykonujemy ocieplenia piankowe i natryskowe. Nasze izolacje są w stanie skutecznie zaizolować i docieplić zarówno ściany w nowych, jak i już istniejących budynkach także starszej generacji,
  • izolacja fundamentów ? montujemy izolacje, które mają na celu zniwelować działanie czynników atmosferycznych, niskich temperatur czy korozji na fundament. Dzięki temu konstrukcja fundamentu zostaje niezmieniona,
  • wygłuszanie ścian ? w Brodnicy montaż instalacji związanych z wygłuszaniem ścian realizowaliśmy zarówno w budynkach z przeznaczeniem do mieszkania jak i do prowadzenia działalności gospodarczej,
  • ocieplanie i izolacja dachów i poddaszy ? nasze systemy izolacyjne i dociepleniowe są na tyle skuteczne, że z powodzeniem można je stosować całościowo lub tylko częściowo. Oczywiście montaż ocieplenia i izolacji dachu z powodzeniem można stosować zarówno w nowych jak i starszych konstrukcjach dachowych.
Wszelkie prace dociepleniowe i izolacyjne, nasza firma Salus Expo wykonuje przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Naszym stałym dostawcą i strategicznym partnerem biznesowym jest firma Demilec USA.

Demilec USA ? nasz partner dostarczający nam materiały do produkcji izolacji i dociepleń

Poliuretany oraz polimoczniki służące do produkcji izolacji i dociepleń to dwa składniki najskuteczniejszej izolacji i struktury dociepleniowej. Aby jednak efektywnie przetwarzać oba te tworzywa, należy posiadać nie tylko stosowne uprawnienia, ale mieć wiedzę ? certyfikowaną wiedzę, którą firma Salus Expo posiada. A wszystko to za sprawą naszego partnera firmy Demilec USA.

Demilec USA to dostawca materiałów izolacyjnych i dociepleniowych znany na całym świecie. Produkty firmy Demilec USA zostały pozytywnie ocenione m.in. przez: US Green Building Council, NAHB Research Center (Centrum Badawcze Narodowego Stowarzyszenia Budowniczych Domów) oraz GREENGUARD dla Dzieci i Szkół.

Dzięki tego typu usługom staliśmy się wiodącym przedsiębiorstwem w dziedzinie montażu izolacji i dociepleń w budynkach każdego typu.

Nasze usługi świadczymy dla wszystkich mieszkańców Brodnicy

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do skorzystania z naszych usług związanych z instalacją systemów dociepleniowych i izolacyjnych. W samej tylko Brodnicy przed kilka ostatnich lat zrealizowaliśmy kilka dużych inwestycji zarówno prywatnych jak i miejskich. Mamy duże doświadczenie, z którego korzystają zarówno klienci indywidualni jak i właściciele firm i przedsiębiorstw.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą dotyczącą montażu izolacji i dociepleń, które proponuje dla Państwa nasza firma Salus Expo.