Tel. 512 822 432

Izolacja natryskowa Braniewo

Braniewo to miasto położone na Równinie Warmińskiej nieopodal granicy z Federacją Rosyjską. Lokalne, specyficzne budownictwa sprawia, że w Braniewie możemy spotkać zarówno budowle stare, często poniemieckie jak i nowoczesne budynki zarówno mieszkalne jak i gospodarcze. Aby jednak każda z konstrukcji służyła właścicielowi przez wiele lat, warto zainwestować w najskuteczniejszą izolację i docieplenie, które proponuje dla Państwa nasza firma Salus Expo.

Materiały do izolacji i ociepleń od najlepszego producenta

Firma Salus Expo na przestrzeni lat od zawsze korzystała z materiałów, których dostawcą jest nasz główny partner przedsiębiorstwo Demilec USA. Demilec USA to dostawca materiałów izolacyjnych i dociepleniowych znany na całym świecie. Produkty firmy Demilec USA zostały pozytywnie ocenione m.in. przez: US Green Building Council, NAHB Research Center (Centrum Badawcze Narodowego Stowarzyszenia Budowniczych Domów) oraz GREENGUARD dla Dzieci i Szkół.

Oczywiście nasza firma Salus Expo posiada wszelkie certyfikaty zezwalające na przetwarzanie poliuretanów oraz polimoczników. Wszystkie certyfikaty i uprawnienia oraz ogromne doświadczenie zdobywane przez naszych pracowników wykształciło w nas jednych z liderów zakładających izolacje i docieplenia.

Zakres przeprowadzanych prac izolacyjnych i dociepleniowych

Nasze produkty i materiały mają za główne zadanie podnieść poziom energooszczędności i wydajności dociepleniowej konkretnego elementu budynku. Wykonujemy zatem prace na takich elementach jak:

 • fundamenty ? wykonujemy izolacje i docieplenia na nowopowstałych fundamentach, które przy tym zabezpieczamy przed działaniem wilgoci, niskich temperatur czy korozji,
 • ściany ? poza docieplaniem i izolacją zarówno ścian zewnętrznych jak i wewnętrznych wykonujemy izolacje akustyczne. Wszelkie tego typu prace wykonujemy przy użyciu izolacji piankowych i natryskowych,
 • dachy i poddasza ? izolację i docieplenia kładziemy zarówno na dachy nowszego jak i starszego typu. Każde z zastosowanych przez nas izolacji i dociepleń ma za zadanie zwiększyć energooszczędność całej konstrukcji a przy tym wydajnie ją docieplić.
Wszelkie prace na tego typu elementach wykonujemy zarówno na budynkach przeznaczonych do prowadzenia działalności gospodarczej, przemysłowej czy rolniczej a także w budynkach mieszkalnych. W samym Braniewie zrealizowaliśmy kilkanaście dużych inwestycji związanych z docieplaniem i izolacja budynków.

Pełna gwarancja na nasze prace izolacyjne i dociepleniowe

Na wszelkie materiały izolujące i dociepleniowe dajmy Państwu pełną, dożywotnią gwarancję. Nasz amerykański partner Demilec dostarcza materiały najwyższej, certyfikowanej jakości. Bardzo chętnie współpracujemy z klientami indywidualnymi, ale mamy też duże doświadczenie w obsłudze dużych firm, zakładów pracy czy przedsiębiorstw.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane z Braniewa i okolic do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą montażu izolacji i dociepleń. Gwarantujemy najwyższe jakościowo materiały izolacyjne i dociepleniowe, które zamontują dla Państwa nasi doświadczeni fachowcy.

  Szacunkowy koszt izolacji

  0.00 zł
  W celu wykonania dokładnej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub przez formularz.

  Kontakt

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  © 2021 Salus Expo
  Realizacja: virtualmedia
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję