Izolacja natryskowa Białystok

Nasze prace związane z izolacją budynków prowadziliśmy w Białymstoku od początku istnienia naszej firmy. Naszymi klientami były duże firmy czy przedsiębiorstwa, które szukały partnera skutecznego a zarazem wykonującego swoje usługi izolacyjne absolutnie kompleksowo. W Białymstoku Salus Expo ma też szerokie doświadczenie dotyczące obsługi klientów indywidualnych. To wszystko sprawia, że stolica Podlasia regularnie korzysta z naszej wiedzy, możliwości oraz kompleksowych usług dotyczących izolacji oraz dociepleń.

Docieplenia i izolacje najwyższej jakości dostępne dla mieszkańców Białegostoku

Jak już wspomniano, Salus Expo prowadzi swoją działalność zarówno wśród klientów indywidualnych jak i u osób prowadzących firmy i duże zakłady pracy. Dlatego nasze prace obejmują między innymi:

  • izolację, docieplanie i ocieplanie hal produkcyjnych, montażowych czy usługowych,
  • izolację i ocieplanie budynków produkcyjnych ? w tej dziedzinie na terenie Białegostoku zrealizowaliśmy kilka dużych projektów,
  • izolację i docieplanie obiektów rolnych, rolno-przemysłowych lub gospodarczych,
    docieplanie, izolacja oraz ocieplanie budynków prywatnych w tym domów jedno lub wielorodzinnych.

Każdą z prac, którą wykonujemy przeprowadzamy przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Naszymi dostawcami są sprawdzone marki, na których bazujemy od wielu lat.

Szczegółowe prace dociepleniowe, izolacyjne i ociepleniowe, które prowadzimy w Białymstoku

Naszym głównym dostawcą i podstawowym partnerem biznesowym jest firma Demilec USA. To dostawca materiałów izolacyjnych i dociepleniowych znany na całym świecie. Produkty firmy Demilec USA zostały pozytywnie ocenione m.in. przez: US Green Building Council, NAHB Research Center (Centrum Badawcze Narodowego Stowarzyszenia Budowniczych Domów) oraz GREENGUARD dla Dzieci i Szkół.

Dzięki naszemu dostawcy wykonujemy między innymi takie prace jak:

  • ocieplanie i docieplanie ścian ? realizujemy zarówno zlecenia od osób indywidualnych jak i od osób reprezentujących firmy, instytucje czy zakłady pracy. Nasze prace prowadzimy na każdym rodzaju budynku (nowy lub starszej konstrukcji),
  • ocieplanie dachu ? w tej dziedzinie mamy szerokie doświadczenie, które sukcesywnie poszerzamy. Ocieplamy i docieplamy zarówno dachy jak i poddasza. Indywidualnie do potrzeb naszych klientów dobieramy najlepszy materiał,
  • izolowanie fundamentów ? rocznie wykonujemy nawet do kilkunastu zleceń na terenie Białegostoku, które dotyczą izolacji nowo wykonywanych fundamentów pod budowę przeróżnych obiektów zarówno prywatnych jak i użyteczności publicznej,
  • izolowanie akustyczne ścian, dachu itp..

W Polsce jesteśmy jedynym certyfikowanym przedsiębiorstwem, które może korzystać z produktów naszego amerykańskiego partnera. Z naszej wiedzy i doświadczenia korzystało bardzo wiele różnych instytucji.

Serdecznie zachęcamy zarówno przedsiębiorców jak i zwykłych mieszkańców Białegostoku do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą dociepleń i izolacji. Nasza wiedza, doświadczenie i szeroka gama umiejętności są do Państwa dyspozycji w dziedzinie docieplania i izolacji różnego typu budynków.