Tel. 512 822 432

Izolacja natryskowa Bartoszyce

Położenie geograficzne i urbanistyka części miast województwa warmińsko-mazurskiego sprawia, że zapotrzebowanie w niektórych budynkach na izolacje i docieplenie jest bardzo duże. Dlatego warto mieszkańcom i przedsiębiorcom z Bartoszyc zapoznać się z szeroką ofertą na tego typu materiały i produkty.

Materiały od Salus Expo dla każdego rodzaju budynku w Bartoszycach

Izolacje i docieplenia od Salus Expo przeznaczone są do izolacji i docieplania najróżniejszych budynków. Spokojnie można je wykorzystywać przy:

 • ocieplaniu i izolacji budynków gospodarczych ? nasze rozwiązania sprawdzają się przy docieplaniu i izolacji budynków gospodarczych starszego jak i nowszego typu,
 • docieplaniu i izolacji mieszkań ? każdych jej części,
 • docieplaniu i izolacji hal produkcyjnych, zakładów przemysłowych czy obiektów turystycznych ? w samych Bartoszycach posiadamy ogromne doświadczenie w docieplaniu i izolowaniu hoteli, moteli czy innych punktów turystycznych.
Nasze usługi doskonale sprawdza się zarówno przy izolowaniu i docieplaniu domów i mieszkań przeznaczonych na działalność gospodarczą jak i takich do celów z nią niezwiązanych (mieszkaniowych). Jeśli chodzi o zakładanie systemów izolacyjnych i dociepleniowych w samych Bartoszycach wykonywaliśmy prace dla kilku dużych firm, szczególnie zajmujących się działalnością turystyczną.

Szczegółowy zakres prac, który wykonuje Salus Expo

Nasze możliwości dociepleniowe i izolacyjne są bardzo szerokie i mogą opierać się o wiele różnych elementów. Mamy szczególne doświadczenie w:

 • izolowaniu ścian ? profesjonalnie zajmujemy się izolacją natryskową oraz piankową. Mamy też duże doświadczeni w wygłuszaniu akustycznym ścian. W samych Bartoszycach zrealizowaliśmy kilkanaście tego typu projektów,
 • izolowaniu fundamentów ? szczególnie w tym miejscu zachęcamy przedsiębiorców z każdej branży (szczególnie turystycznej), do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą izolacji fundamentów,
 • ocieplaniu poddaszy ? nasze zastosowania dociepleniowe i izolacyjne należą do najlepszych na świecie. Z powodzeniem można stosować je w nowym, jak i już istniejącym budownictwie.

Usługi oparte o użycie najlepszych materiałów izolacyjnych i dociepleniowych

Naszym stałym partnerem, i jedynym dostawcą materiałów jest firma Demilac USA. Jesteśmy jedynymi posiadaczami dokumentów potwierdzających nasze umiejętności w zakresie przetwarzania poliuretanów oraz polimoczników. Dokument certyfikowanego wykonawcy wydany został właśnie z ramienia samego Demilec USA.

Demilec USA to dostawca materiałów izolacyjnych i dociepleniowych znany na całym świecie. Produkty firmy Demilec USA zostały pozytywnie ocenione m.in. przez: US Green Building Council, NAHB Research Center (Centrum Badawcze Narodowego Stowarzyszenia Budowniczych Domów) oraz GREENGUARD dla Dzieci i Szkół.

Dzięki tego typu materiałom, jak i naszej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej złożone projekty. Zaufało nam wiele przedsiębiorstw, instytucji ale także i klientów indywidualnych, którzy z pełną satysfakcją korzystają z naszej wiedzy i umiejętności w dziedzinie izolacji i docieplania budynków Serdecznie zapraszamy mieszkańców i przedsiębiorców z Bartoszyc, do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

  Szacunkowy koszt izolacji

  0.00 zł
  W celu wykonania dokładnej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub przez formularz.

  Kontakt

  Napisz do nas

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  © 2021 Salus Expo
  Realizacja: virtualmedia
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych,
  Polityka Prywatności.
  Akceptuję