Izolacja fundamentów Olsztyn

Dobrze postawiony fundament to swoista podstawa każdego domu. Bez niego nie można myśleć o komfortowym i przede wszystkim bezpiecznym mieszkaniu. Jednak fundament, jak każda inna część mieszkalna może ulegać degradacji, zniszczeniu, ale przede wszystkim jest podatna na działania erozyjne związane z glebą.

Aby zabezpieczyć fundament przed wszelkimi szkodliwymi działaniami firma Salus Expo opracowała niesamowicie skuteczną izolację fundamentu polegającą na połączeniu dwóch izolacji natryskowych: Heatlok Soy 200 oraz polimocznik SLAM 210 (system SLAMLOK).

Najlepsza forma izolacji fundamentu

Oba te połączone składniki dają niesamowite właściwości izolacyjne. Do ich najważniejszych zalet należy zaliczyć:

  • szczelność całego systemu izolacyjnego fundamentu,
  • dużą przyczepność izolacji do fundamentu,
  • ochronę przed wodami gruntowymi, bardzo dobrze fundament współgra z ociepleniem piankowym,
  • 100% wyeliminowanie wilgoci poprzez założenie tej formy izolacji fundamentu.

Cały system izolacji fundamentów nie wymaga specjalnego mocowania, przez co skraca się cały czas montażu. Izolacja fundamentu jest niezwykle lekka i nie ingeruje w samą konstrukcję domu. Nie jest obciążeniem dla fundamentu, ani nie powoduje naporu na jego strukturę.

System izolacji fundamentów opracowany przez naszą firmę Salus Expo należy do najlepszych na świecie. Używa się go zarówno przy izolowaniu domów mieszkalnych jak i budynków gospodarczych. Ocieplenie i izolacja z firmą Salus Expo to pewność i gwarancja jakości.

goły fundament

izolacja fundamentu

izolacja fundamentu slamlok