Izolacja budynku Olsztyn

Amerykański Departament Energetyki wykonał pomiary, które dokładnie opisały, iż klimatyzacja i oświetlenie odpowiadają za niemal 50% energii zużywanej w gospodarczych nieruchomościach. Dodatkowo udowodniono, że 40% strat energii spowodowane jest niekontrolowanym odpływem powietrza. Obniżenie tych kosztów oraz stworzenie bardziej zadowalającej przestrzeni wewnętrznym ociepleniom możliwe jest dzięki izolacjom natryskowym Demilec USA.

Docieplanie i izolacja w oparciu o pianki i natryski

Specjalna piana natryskowa Demilec USA posiada niezwykłe właściwości termiczne. Dzięki niej możliwe jest zarówno izolowanie wewnętrzne budynku, jak i ocieplenie domów. Do tego pianką i izolacją natryskową można docieplić obiekty wielkopowierzchniowe, budynki użyteczności publicznej oraz budowle gospodarcze. Izolacja i docieplenie jest także możliwe przy wzmocnieniu domków jednorodzinnych. Co więcej izolacje natryskowe pianą poliuretanową mogą być wykonane nie tylko w nowych, jeszcze nieocieplanych budynkach, ale również w obiektach przechodzących modernizację.

Zarówno pianki jak i izolacje natryskowe termiczne oferujemy dla Państwa po wyjątkowo atrakcyjnych i w pełni konkurencyjnych cenach. Nasze umiejętności są potwierdzone licznymi certyfikatami i uprawnieniami, których nie posiadają inne firmy branży dociepleniowej. Jesteśmy jednym z liderów, jeśli chodzi o wykorzystywanie materiałów dociepleniowych i izolacyjnych budynków.

Skorzystaj z najnowocześniejszych rozwiązań dotyczących ocieplania budynków

Zapewnienie pełnej i niezwykle wydajnej izolacji budynku, jest możliwe dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom termoizolacyjnym dostępnym obecnie wśród materiałów izolujących. Dzięki izolacji natryskowej i piankom izolacyjnym możliwe jest:

  • izolowanie i ocieplanie ścian ? sama izolacja stanowi też doskonałe ocieplenie budynku. Odbywa się to przy wykorzystaniu termoizolacyjnych możliwości samego systemu,
  • izolowanie fundamentów ? odbywa się z wykorzystaniem materiałów izolacyjnych piankowych oraz strukturowych,
  • izolowanie poddasza i dachu ? wykorzystuje się izolacje natryskową dachów i poddaszy. Dodatkowo izolacja spełnia funkcję dociepleniową całej konstrukcji dachowej. Możliwe jest też założenie izolacji ochronnej,
  • izolowanie akustyczne ? inaczej wygłuszające, które ma na celu zmniejszenie częstotliwości hałasu. Tego typu izolacja, ma też dokonać ocieplenia wewnętrznego ścian czy budynku.

Termoizolacja jak i docieplenie budynku odbywa się z wykorzystaniem najnowocześniejszych materiałów piankowych i natryskowych. Wykorzystywane są przy tych opatentowane technologie termoizolacyjne i dociepleniowe.