Izolacja akustyczna Olsztyn

Izolacja akustyczna ma nie tylko na celu wygłuszyć konkretną część budynku, ale także ocieplić i uszczelnić wszelkie jego części. Do tego typu celu, używamy lepszej obecnie pianki ociepleniowe-akustycznej Sealection 500. Ten materiał izolacyjno-natryskowy lub wtryskowo-zalewowy stosowany jest na bardzo różnych powierzchniach. Do jego największych zalet należy:

  • akustyczne izolowanie każdej ściany (w tym działowych),
  • wygłuszanie pomieszczeń wewnątrzmieszkalnych,
  • ocieplanie pomieszczeń ? pianki mają charakter ocieplający i potrafią skutecznie docieplić konkretne pomieszczenie w domu, mieszkaniu czy biurze.

Szerokie zastosowanie dociepleń i izolacji akustycznych

Tego typu rozwiązania izolacyjno-akustyczne są bardzo szeroko stosowane przy wygłuszaniu pomieszczeń studiów radiowych czy fonograficznych. Wygłuszenie izolacyjno-akustyczne proponowane przez naszą firmę, sprawdza się także w warunkach domowych. Tego typu materiałami, można wygłuszyć jedno bądź kilka pomieszczeń. Z powodzeniem izolacje akustyczne stosuje się także:

  • biurach i biurowcach ? izoluje się akustycznie konkretne pomieszczenia lub segmenty biur,
  • halach produkcyjnych ? izolacja akustyczna nie tylko wygłusza, ale i izoluje pomieszczenia,
  • hotelach czy lokalach gastronomicznych ? stosuje się wygłuszanie konkretnych pokoi czy pomieszczeń użytkowych lub mieszkalnych.

Tego typu wygłuszanie świetnie się sprawdza także w różnych innych miejscach, gdzie mogą ze sobą kolidować hałasem różne wykonywane czynności czy prace.

Sealection 500 to izolacja akustyczna wbudowana w konstrukcję każdej ściany

Aby osiągnąć najwyższy poziom ciszy, firma Salus Expo stosuje tylko najlepsze rozwiązania w oparciu o materiały typu Sealection 500. Gwarantujemy, jakość i terminowość wykonywanych przez nas prac. Zapewniają to nasi fachowcy: monterzy, instalatorzy i serwisanci systemów izolacji termicznych. Zaufało nam wiele podmiotów indywidualnych, prywatnych jak i publicznych czy komercyjnych.

Nasze usługi potwierdzamy licznymi certyfikatami, które umożliwiają nam korzystanie z najwyższej jakości materiałów.

cicho-11 cicho-31 
cicho-2 cicho-4